אודות ירח

ירח סוכנות לביטוח היא סוכנות ביטוח פרטית בבעלותו של מר תומר חיים, בעל ותק של עשרות שנים בענף הביטוח וההשקעות. מנכ"לית ירח היא סנדי סעיד, בעלת ניסיון עשיר בניהול ותפעול הסדרי ביטוח ופנסיה.

סוכנות ירח מציעה את כל פתרונות הביטוח ללקוחותיה. הסוכנות משווקת מוצרי ביטוח ופנסיה של מרבית חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ובתי ההשקעות, וחתומה עמם על הסכמים המאפשרים לנו להציע הטבות ייחודיות ללקוחותינו, כולל תעריפים מופחתים, כיסויים מיוחדים, דמי ניהול מוזלים, ועוד.

בנוסף, הסוכנות פועלת במסגרת הסכמי שת"פ עם סוכנויות-אחיות, המשווקות מוצרי ביטוח דירה, ביטוח רכב וביטוח אלמנטרי עסקי. זה מאפשר לנו להציג ללקוחות את כל פתרונות הביטוח והחיסכון תחת קורת גג אחת, בהתאמה אישית לצרכים ולמאפיינים של כל לקוח. 

לסוכני ומנהלי ירח יש ניסיון מצטבר של עשרות שנות עשייה בתפקידי מפתח משמעותיים, כולל היכרות אישית מעמיקה עם אנשי מפתח בחברות הביטוח ובתי ההשקעות. 

סוכני ירח שומרים על רמה מקצועית גבוהה, בזכות הדרכות שוטפות במגוון רחב של תחומים, לצד התמחויות בנישות ספציפיות. 

הסוכנים שלנו מעודכנים באופן שוטף בנוגע לשינויים רגולטוריים, חידושים, מוצרים חדשים, ועוד. לרשותם עומדות מערכות טכנולוגיות מתקדמות לניהול וטיפול בתיקי לקוח, לרבות סימולטורים המסייעים בקבלת החלטות. 

כלקוחות ירח, נתאים עבורכם את המוצרים הטובים והמשתלמים ביותר, בעזרת טיפול מקצועי של סוכני הביטוח שלנו, הנסמך על ניסיון רב, ידע מעמיק, וכלים ממוחשבים ייחודיים. 

סוכני ולקוחות ירח נהנים מפתרונות כוללים מקצה-לקצה, כולל: 

 • עדכונים שוטפים בתחום הרגולציה והשינויים בענף הביטוח הפנסיוני
 • כלים ממוחשבים ייחודיים למיקסום השקעות והטבות המס
 • תכנוני פרישה על ידי אנשי המקצוע הטובים בענף, בדגש על מיסוי פנסיוני וראיה רחבה של הסדרי הביטוח
 • פרישה מדומה
 • הסדרי תגמול בכירים
 • הסדרים ייחודיים לבעלי שליטה
 • מוצרי השקעה אלטרנטיביים
 • טיפול בתביעות ביטוח
 • עריכת צוואות וייפוי כוח מתמשך
 • החזרי מס
 • סיוע בקבלת הלוואות
 • ועוד

קצת עלינו

ירח סוכנות לביטוח הינה סוכנות ביטוח בבעלות פרטית של מר תומר חיים.

תומר חיים פעיל מזה עשרות שנים בענף הביטוח וההשקעות . 

מנכ"לית הסוכנות הינה סנדי סעיד , לה ניסיון עשיר בניהול ותפעול הסדרי ביטוח ופנסיה.

לסוכנות הסכמי שת"פ עם סוכנויות אחיות המשווקות מוצרי ביטוח אלמנטרי כך שהיא יכולה להציע את כל פתרונות הביטוח עבור לקוחותיה.

ירח משווקת מוצרי ביטוח ומוצרים פנסיוניים של מרבית חברות הביטוח ובתי ההשקעות. 

לירח הסכמים עם חברות במסגרתן ניתנות הטבות ייחודיות ללקוחותיה.

הטבות אלו באות לידי ביטוי בתעריפים מופחתים, דמי ניהול ייחודיים ועוד. בנוסף, לירח הסכמי הפצה עם כל קרנות הפנסיה הנבחרות (קרנות ברירת מחדל) כך שללקוחותיה מתאפשר ליהנות ממגוון רחב של הסדרים ופתרונות וכך לבחור, לאחר בירור הצרכים והמאפיינים האישיים של  הלקוח – את המתאים ביותר עבורו.

הניסיון המצטבר של סוכני ומנהלי ירח בתחום הביטוח עומד על עשרות שנות עשיה בתפקידי מפתח משמעותיים וכולל כמו גם היכרות אישית מעמיקה עם אנשי מפתח בחברות הביטוח ובבתי ההשקעות. 

כלקוחות שלנו תהיו בטוחים שתקבלו את המוצרים הכי טובים עבורכם/ן יחד עם השרות והטיפול הכי מקצועי מסוכני הביטוח שלנו.

הידע הייחודי, המקצועיות, המוצרים והחדשנות המתבטאת בין השאר מצד אחד בכלים ממוחשבים ייחודיים ומצד שני בראיית ערך הלקוח במרכז כתפיסת עולם מבטיחה לכם חוויית שרות ורמת שרות גבוהות במיוחד.

סוכני ולקוחות ירח נהנים מפתרונות כוללים מקצה אל קצה כגון:

עדכונים שוטפים בתחום הרגולציה והשינויים בענף הביטוח הפנסיוני , כלים ממוחשבים ייחודיים למקסום ההשקעה והטבות המס, תכנוני פרישה על ידי אנשי המקצוע הטובים בענף בדגש על מיסוי פנסיוני וראיה רחבה של הסדרי הביטוח, הסדרי תגמול בכירים, הסדרים ייחודיים לבעלי שליטה, מוצרי השקעה אלטרנטיביים, טיפול בתביעות ביטוח, עריכת צוואות וייפוי כח מתמשך, החזרי מס ,סיוע בקלת הלוואות ועוד.

ירח סוכנות לביטוח